Rugsėjo 22 d. Molėtų sporto centro salėje, vyko Lietuvos jaunučių sporto ir vilčių žaidynių grindų riedulio varžybos, kuriose dalyvavo Širvintų SC žolės riedulininkės, mokytojų Rasos Buzienės ir Aušros Janutaitės auklėtinės. Pogrupyje širvintiškės 8:0 nugalėjo Molėtų raj. komandą, bet 1:2 pralaimėjo Ignalinos merginoms. Savo grupėje užėmė 2 vietą ir mažajam finale susitiko su Kelmės rajono komanda.

5:0 nugalėjusios varžoves, širvintiškės apdovanotos 3 vietos taure ir bronzos medaliais. Geriausia komandoje – Kamilė Liekytė, o rezultatyviausia varžybų žaidėja – Rusnė Kulševičiūtė. Merginos apdovanotos asmeniniais prizais.