Širvintų sporto centras įgyvendino projektą, kuriam 60471,00 Eur finansavimas buvo skirtas dar 2019 m. iš sporto rėmimo fondo.
✅  Tikslas buvo nupirkti treniruoklius sporto klubui ir pakylą baseino dugnui pakelti. Įsigytas inventorius prisidėjo populiarinant sportą rajone, leido rūpintis kūno kultūros plėtra bei gyventojų aktyvaus poilsio organizavimu Širvintų rajono savivaldybėje.
✅  Per visą laikotarpį NEMOKAMAI treniruoklių salėje mokyklos vedė kūno kultūros pamokas, galėjo sportuoti gyventojai, trečio amžiaus universiteto dalyviai, neįgalieji. Viso treniruoklių salėje unikalių dalyvių apsilankė per 2020.
✅  Širvintų sporto centras vykdo „Mokymo plaukti“ programą, kur baseino pakyla jau ne vienerius metus NEMOKAMAI naudojasi visi rajono antrokai, gyventojai džiaugiasi galėdami mokyti plaukti savo mažuosius, mankštinosi senjorai, baseino lankytojai saugiai jausdamiesi leido džiaugtis savo mažiesiems. Unikalių dalyvių, kurie gavo organizuotas paslaugas buvo per 1450, o dar kiek mažųjų pasinaudojo pakyla, bet nepssirašė ant dalyvių sąrašų net sunku suskaičiuoti.
✅  Privalome viešinti informaciją, bet tuo pačiu norime ir pasidžiaugti, kad pavyko gauti finansavimą ir sėkmingai įgyvendinti projektą. Ačiū Sporto rėmimo fondas ir jau rengiame kitus projektus! 🤝

REKVIZITAI

Širvintų sporto centras
Įmonės kodas: 190374721
Adresas: Kalnalaukio g. 28, LT-19109, Širvintos
El. paštas: info@sportocentras.lt
Mob. tel.: +382 51890

SPORTO ŠAKOS

Krepšinis
Lengvoji atletika
Tinklinis
Futbolas
Plaukimas
Žolės riedulys

INFORMACIJA

Titulinis
Naujienos
Paslaugos
Jaunimo erdvė
Kontaktai
Privatumo taisyklės

©2018 Širvintų sporto centras. Be raštiško sutikimo draudžiama kopijuoti ir platinti šioje svetainėje esančią informaciją.