2019 m. lapkričio 17 d. Širvintų „Atžalyno“ progimnazijos sporto salėje pradėtos pirmenybės finišavo 2020 m. sausio 19 d. Varžybose rungtyniavo 6 komandos. Kiekviena komanda savo sudėtyje privalėjo turėti bent viena merginą (moterį). Pirmame etape komandos žaidė rato sistema. Vėliau 4 komandos atkrintamosiose varžybose išsiaiškino komandą nugalėtoją ir prizininkes.

Finalinėse varžybose nugalėjo „Atžalyno“ komanda. Komandoje žaidė: Lina Brivinskaitė, Edgaras Kanapienis, Evaldas Bilotas, Paulius Pilipavičius, Mantas Meilūnas, Tautvydas Pileckas, Darius Vrubliauskas, Mindaugas Pečiulis. Nugalėtojai apdovanoti taure, medaliais ir asmeniniais prizais.

Antrąją vietą, pralaimėjusi „Atžalynui“ rezultatu 3:1, užėmė „Pauzės“ komanda. Komandoje žaidė: Lina Surgelaitė, Arūnas Bernikovičius, Karolis Usonis, Liudas Gelažauskas, Mantas Šepetys, Marius Čėsna, Paulius Leparskis, Šarūnas Bagočiūnas. Komanda apdovanota medaliais ir asmeniniais prizais.

Trečiąją vietą užėmė Širvintų Lauryno Stuokos – Gucevičiaus gimnazijos komanda (mokytojas Romualdas Chmeliauskas). Ji po atkaklios kovos rezultatu 3:2 nugalėjo „6 Promelių“ komandą. Gimnazistų komandoje žaidė: Ieva Eigelytė, Gabija Kazakevičiūtė, Faustas Bulonas, Deividas Muleronka, Kristupas Sterbavičius, Rimvydas Strazdas, Paulius Vitkauskas, Ovidijus Vaičelis, Dainius Miliukas, Rokas Karaliūnas. Komanda apdovanota medaliais ir asmeniniais prizais.