Pagerbti, apdovanoti, pasidžiaugti pasiektais rezultatais. Tai Širvintų rajono sporto bendruomenei jau tampa gražia kasmetine tradicija. O tam, kad rajono sportininkai susirinktų į išskirtinį, įspūdingą ir iškilmingą renginį pečius suremia ir rajono Savivaldybės, ir Sporto centro, ir Kultūros centro vadovės bei specialistai.

Sausio 17 dieną Kultūros centre vyko Širvintų rajono geriausių 2019 metų sportininkų apdovanojimų šventė. Renginį vedė dainininkė Liepa Norkevičienė, susirinkusiems atlikusi ir savo dainų. Šventėje dalyvavo merė Živilė Pinskuvienė, rajono Tarybos nariai, įmonių,  įstaigų organizacijų vadovai, rėmėjai, mokytojai, mokiniai – sportininkai, jų tėvai  bei sporto  entuziastai. Tą vakarą buvo pagerbti geriausi rajono sportininkai ir jų treneriai, sportiškiausi veteranai, sporto vadybininkai, žmonės, kurie paliko didelį indėlį rajono sportiniame gyvenime, visada į pagalbą ateinantys komandų rėmėjai.

Renginio vedėja Liepa pažymėjo, kad Širvintų rajonas stebina ne tik įvairių sporto šakų sportininkų gausa, bet ir pasiekusiais aukštais, svariais ir gražiais laimėjimais. Labai svarbu ir tai, kad tie pasiekimai kasmet išlieka stabiliai aukšti. Geriausių rezultatų pernai pasiekusius rajono sportininkus sveikino ir jiems Savivaldybės atminimo dovanėles bei Savivaldybės merė Živilės Pinskuvienės padėkas įteikė mero pavaduotoja Janina Pažusienė, Administracijos direktorė Ingrida Baltušytė-Četrauskienė, Administracijos direktorės pavaduotoja Dovilė Audėjūtė.

Renginio žiūrovus stebino ir kvapą gniaužiančius triukus demonstravo Alytaus kultūros centro cirko studijos „Dzūkija“ cirko akrobatės (vadovai J. Bujanauskaitė ir A. Chazbijavičius). Savo pasirodymais džiugino Vilniaus miesto sporto centro aerobinės gimnastikos atstovės, įvairių amžiaus grupių Lietuvos čempionės ir prizininkės (trenerė V. Juodviršė). Savo šokiu žavėjo svečias iš Lazdijų sporto centro, jaunimo amžiaus grupės Lietuvos čempionas, Europos ir Pasaulio čempionatų dalyvis Nojus Jarmalas.

Geriausi Širvintų r. plaukikai – Elzė Varaneckaitė ir Edgaras Bilotas. Jų mokytojas Gintautas Igliukas.

Geriausia rajono lengvaatletė – Ieva Eigelytė (ieties metimas). Treneris Algimantas Kmitas.

Geriausieji rajono stalo tenisininkai – Evelina Skučienė ir Augustas Griška. Treneris Gediminas Ušackas.

Geriausieji žolės riedulininkai – Karolina Urbonavičiūtė ir Arvydas Bilotas. Jų treneriai Rasa Buzienė ir Romualdas Chmeliauskas.

Geriausieji sportinių šokių šokėjai – Mėja Žemaitytė ir Emilis Januškevičius.

Geriausia bikinio fitneso sportininkė – Skaistė Danilevičiūtė.

Geriausias rajono futbolininkas – Ignas Kružikas. Jo pirmasis treneris Arūnas Dalala.

Geriausi rajono karatistai – Sandra ir Robertas Diržinauskai. Treneris Donatas Dauginis.

Geriausi žirginio sporto profesionalai – Gedvilė Vinslauskaitė ir Juozas Kvakšys.

Apdovanojimą už ypatingus nuopelnus neįgaliųjų sporte atsiimti buvo pakviesti Algimantas Kojis ir Vytautas Bareckas, širvintiškiams geriausiai žinomi kaip ralio lenktynininkai, tačiau Algimantas aktyviai sportuoja ir kitose sporto šakose.

Širvintų rajone yra tokia sporto šaka, kurios mūsų rajono sportininkės buvo nepralenkiamos šalyje visose amžiaus grupėse. Tai žolės riedulininkės: Deimantė Vietrinaitė, Augustė Spadavičiūtė, Andrėja Jarmalavičiūtė, Augustė Jarmalavičiūtė, Arijielė Pajaujytė, Evelina Mačiulskytė, Evelina Sorokaitė, Gustė Dabravolskaitė, Gustė Stankutė, Viltė Kulševičiūtė, Kamilė Radzevičiūtė, Viktorija Dalinkevičiūtė, Valentina Bartkevičiūtė, Kamilė Rakštytė, Goda Smailytė, Gabija Urbonaitė, Gabrielė Urbonaitė, Rusnė Kulševičiūtė, Martyna Ragauskaitė, Kamilė Liekytė, Kornelija Buteikytė, Akvilė Rutkauskaitė, Viltė Šarmavičiūtė, Karolina Urbonavičiūtė, Paulina Pumputytė, Toma Taraškutė, Gabrielė Mačiulskytė. Mokytojos Aušra Janutaitė ir Rasa Buzienė.

Apdovanoti stalo tenisininkai: Dovilė Bilotaitė, Eivilė Četkauskaitė, Ema Navickaitė, Dominykas Mučinis, Augustas Griška, Paulius Paliukėnas, Oskaras Barjeras. Mokytojai Virginija Lisevičienė ir Gediminas Ušackas. Jų auklėtiniai tapo Lietuvos vaikų rajono grupės, bei Klaipėdos ir Alytaus miestų komandinių varžybų stalo teniso čempionato vicečempionais.

Apdovanojimais pagerbti jaunieji Širvintų sporto centro futbolininkai: Joris Vaickus, Nojus Čičiūnas, Jaunius Stukas, Matas Vrubliauskas, Augustas Vyšniauskas, Kajus Paulauskas, Augustas Vaitkūnas, Ąžuolas Venslovas, Armandas Jančevskij, Edvinas Kazlauskas, Karolis Žvirblis, Vilius Ašmega (mokytojas Saulius Barevičius). Taip pat futbolininkai: Lukas Germanas, Rapolas Vidauskis, Emilis Dačka, Lukas Dubietis, Domas Bildžiukas, Kernius Drėgva, Karolis Griškevičius, Kevinas Grygelevičius, Klaudijus Motiejūnas, Arūnas Aleksandravičius, Danielius Striško, Jurgis Indriulionis, Jogaila Marcinkevičius (mokytojas  Vytautas Skirmantas).

Apgynusi „Sportiškiausios mokyklos“ titulą, buvo apdovanota visa Širvintų pradinės mokyklos komanda: Erika Mažulytė, Emilija Mingelevičiūtė, Liepa Tamoševičiūtė, Kotryna Zmitrevičiūtė, Nojus Čičiūnas, Laurynas Paliulionis, Paulius Paliukėnas, Deividas Visockas, Jaunius Stukas, Matas Vrubliauskas. Mokytoja Ramunė Savickienė.

Apdovanojimas įteiktas ir Širvintų „Atžalyno“ progimnazijos komandai, kuri pernai tapo Lietuvos mokyklų žaidynių Progimnazijų ir pagrindinių mokyklų trečiosios grupės nugalėtoja, prizininke ir I vietos laimėtoja: Viltė Kulševičiūtė, Gustė Stankutė, Goda Stundytė, Elzė Varaneckaitė, Adrija Pilkauskaitė, Giedrė Katinaitė, Eglė Žygytė, Karina Kulševičiūtė, Andrėja Jarmalavičiūtė, Deimantė Vietrinaitė, Dominykas Gudonis, Mantas Lukoševičius, Dominykas Federavičius, Kristijonas Česonis, Paulius Radzevičius, Rimvydas Jaunius Bagočiūnas, Jaunius Krūminas, Nojus Drublionis, Augustinas Čerkasovas, Deividas Beliakovas, Pijus Varaneckas. Mokytojai Asta Čatrauskaitė ir Nerijus Pakalnis.

Nominacijos „Metų sporto vadybininkas“ laimėtojais tapo Rasa Buzienė ir Rimas Stepaitis.

Nominacijos „Sportiškiausias veteranas“ laimėtojais paskelbti energingi, aktyvūs ir nuolat rajono sportiniame gyvenime matomi sporto veteranai Asta Čatrauskaitė ir Vytautas Skirmantas.

Vienam maratonas yra nepasiekiama svajonė, kitam – viso gyvenimo iššūkis, trečiam – gyvenimo aistra ir judėjimo laisvė. 2019-ieji tapo istoriniais metais Širvintų rajono sportiniame gyvenime. Pirmą kartą per 544 Širvintų gyvavimo metus buvo surengtas „Širvintų maratonas“. Garbus apdovanojimas už 2019 m. sporto įvykį įteiktas šio renginio iniciatoriui – organizatoriui, VšĮ „Maratomanija“ vadovui Valdui Šmaižiui.

Apdovanojimai už nuopelnus Širvintų rajono sportui įteikti Vidmantui Strakšiui ir Leonui Vaicekauskui.

„Mintys, svajonės, tikslas, sunkus darbas, kasdieninės treniruotės, nuovargis, prakaitas, traumos, pakilimai ir nuopoliai, varžybos, turnyrai, pirmenybės, čempionatai, pasitikėjimo jausmas, pergalių skonis ir… geriausių rajono sportininkų apdovanojimai. Iš mano lūpų – tai tik žodžiai, tačiau visi, kurie pabuvojo šioje scenoje, tai patiria. 2019-ieji metai buvo gausūs sportinių renginių, projektų ir pasiekimų, tikiu, kad 2020-ieji metai bus dar sėkmingesni,“ – renginio pabaigoje kalbėjo Širvintų sporto centro vadovė Alina Zapolskienė, padėkojusi ir įteikusi Savivaldybės merės padėkas už paramą, už palaikymą, už gerus norus ir už pasitikėjimą globėjams – geradariams: IĮ „Kvikas“, UAB „Baltic Champs“, UAB „Ježvitas“, laikraščiui „Širvintų kraštas“.

REKVIZITAI

Širvintų sporto centras
Įmonės kodas: 190374721
Adresas: Kalnalaukio g. 28, LT-19109, Širvintos
El. paštas: info@sportocentras.lt
Mob. tel.: +370 652 61068

Baseinas +370 663 51557

SPORTO ŠAKOS

Krepšinis
Lengvoji atletika
Tinklinis
Futbolas
Plaukimas
Žolės riedulys

INFORMACIJA

Titulinis
Naujienos
Paslaugos
Jaunimo erdvė
Kontaktai
Privatumo taisyklės
©2018 Širvintų sporto centras. Be raštiško sutikimo draudžiama kopijuoti ir platinti šioje svetainėje esančią informaciją.